Yazı kategorisi: Çizelgeler, Değerler Eğitimi, Etkinlikler, Ramazan

Yetişkinler İçin Ramazan Günlükleri

Çocuklardan sonra yetişkinler için hazırladığım günlükleri de güncelledim ve yeniden düzenledim. İçeriğini farklı dosyalardan dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz inşaallah. Günlüklerin iki farklı tasarımı bulunmakta. İlkini bugün paylaşacağım. Diğerini de nasip olursa yarın 🙂

Siteye mail girerek abone olup diğer site takipçilerine katılmayı unutmayın. Her etkinlikten öncelikle haberdar olma ve ayrıcalıklı paylaşımlara erişebilme fırsatını yakalayın..

Bu günlüğü oğlumla geliştirdik. Çocuklar için hazırladığım günlükler seçilmiş hadis ve duaları içeriyor. Ama büyükler kendileri okur, hatta günlüğü yazıp doldurmak için okumaya teşvik olur diye boş bıraktık. Oğluma daha farklı bir tasarım yaptım. Bu biraz dallı çiçekli oldu, her ne kadar ben bunu da kullanırım dese de 🙂

Yukarıdaki boş sayfaları her günün arkasına ileve edip daha kapsamlı bir günlük sahibi olabilirsiniz. Yazacak farklı şeyler olabilir..

Ramazana hazırlık için yapacaklarım, Ramazandan önce ben, Ramazandan sonra ben, Ramazan hedeflerim, Ramazan hedeflerimden gerçekleştirdiklerim ve Ramazan takvimi sayfalarını da günlüğünüze ilave edebilirsiniz.

Günlük içeriğini nasıl oluşturmak istiyorsanız ona göre indirme linkinin altındaki dosyalardan indirip hazırlayabilirsiniz. Dosyaları bölmemin sebebi hem grafik kalitesinden dolayı dosyaların büyük ve yüklenmesi zor olması, hem de farklı seçeneklerle kişisel günlüklerinizi oluşturma fırsatını vermektir.

Allah sağlıkla, huzurla, hakkını vererek Ramazan ayını eda etmemizi nasip etsin. Çalışmalarımızı da hayırlara vesile kılsın inşaallah.

PDF İndirme Linki:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir