Yazı kategorisi: Pano Materyalleri

Üç Aylara Girerken..

Üç aylar ne kadar da bereketli..arka arkaya iki tasarım yapıp paylaşıyorum çok şükür. İnşaallah hayırlara vesile olsun.

Daha önce şubat ayı için hazırladığım üç aylar temalı resmin renkli halini de pdf olarak hazırladım, hatta dört A4 kağıdı olacak şekilde poster haline de getirdim.

Bu iki farklı üç aylar görsellerine takım, üç ayların faziletlerini, bu aylarda yapılabilecekler ve kişisel notlar için de ufak kağıtlar tasarladım. Kesip panoya asabilirsiniz.

Evde çocuklarımın gözleri önünde durması ve hedeflerini yazarak asmaları için iki setten de çıktı aldım. Ama hazırlamaya fırsatları olmadı, malum hafta sonu yoğunluğu ve okula hazırlık. İnşaallah yarın hazırlarlar ve yapacaklarını yazarlar. Ben de merak ediyorum, bakalım bu üç aylar için hedefleri nelermiş?

Hazırlıklarınızı paylaşmanızı bekliyorum. Dualarınızda yer alabilmek ümidiyle..

PDF İndirme Linki:

Üç Aylara Girerken..” için 2 yorum

  1. Sayfanızı yeni keşfettim ve inceleme fırsatı buldum.. Gerçekten büyük bir emek, zaman ve özveri ile ilmek ilmek işlenmiş bütün çalışmalarınız… İnşallah sizden feyz alarak bende kendi çocuğuma ve arkadaşlarına bu etkinlikler ile daha verimli bilgiler aktarma fırsatını yakalayacağım… Allah sizden razı olsun… Emeğinize, yüreğinize, ilminize, bilginize ve ellerinize sağlık…

    1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. İnşaallah elimden gelen en güzel şekilde hazırlamaya gayret ediyorum. Konu İslam olunca hassas davranmak kılı kırk yarmak gerekiyor. Uygulayanların severek yapabilecekleri özgün etkinlikler ve materyaller üretmeye çalışıyorum. Gayret bizden takdir ve tevfik Allah’tan.. Selamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir