Yazı kategorisi: Çizelgeler, Etkinlikler, Ramazan

Ramazan Günlükleri 2021

Şimdiye kadar belki de binlerce eve giren pek çok çocuğun Ramazan’ı değerlendirmesinde katkısı olan günlükleri yeniden tarih güncellemesiyle paylaşıyorum.

Bu günlüğü geçen sene Bulgaristan Başmüftülüğü benden Bulgarcaya çevirip yayınlama izni alıp basıp dağıtmışlardı. Geçenlerde de sağ olsunlar basılan günlüklerden bana da ulaştırdılar. Hayrın farklı coğrafyalarda farklı dillerle de yayılması çok mutlu ediyor hamdolsun.

İçeriği seçerken çocuklara uygun olmasına, akılda kalıcılığına ve pratiğe geçirilme hususu gibi pek çok konuya dikkat ettim. Çocuk gelişimi eğitimi almanın ve faydalı olabilme gayretinin katkısı oldu çok şükür. İndiren ve kullanan sizlere de bu mübarek ayın verimli değerlendirilmesi konusunda günlüklerin destek olmasını ümit ediyorum.

Günlüklerin içeriği siyah beyaz, renklendirmeye uygun ve kişiselleştirilebilir. Kapaklarını da renkli çıktı alma imkanı olanlara üç farklı kapak rengi ve bir de yine boyamaya uygun siyah beyaz kapak olmak üzere dört farklı şekilde hazırladım.

Ayrıca bir boş sayfayı da dileyenler günlüğün her sayfasının arkasına koyarak ekstra notlar, anılar yazmak, resimler yapıştırmak veya çizmek için kullanabilirler diye dosya olarak paylaşıyorum. Boş sayfaları da 30 adet çıktı alıp günlerin aralarına yerleştirebilir veya arkalı önlü çıktı alabilecek şekilde ayarlayabilir 64 sayfalık Ramazan günlüğü sahibi olabilirsiniz.

Boş Sayfa

PDF İndirme Linki:

Ramazan Günlükleri 2021” için 18 yorum

    1. Henüz siteye yüklemedim. Kontrol aşamasında, yüzlerce resim içerdiği ve sayılarının öneminden dolayı tekrar tekrar kontrol etmek gerekiyor. Yakında yüklerim inşaallah.

  1. Maşallah barekAllah size Allah daim etsin..bu işlerde çok emek var ve emeklerinizin karşılığını almak eminim herşeye değerdir..🤗

    1. Amin, inşaallah 🌺 evet çok emek veriyorum ama konu İslam’a hizmet, inşaallah hakkını verebiliyorumdur. Maksat rıza, dünyada da karşımıza çıkıyordur farkında olsak da olmasak da ama Rabbim ahirette ödüllendirir inşaallah

  2. Rabbim razı olsun. Ne kadar istifade ettim. Rabbim size sağlık sıhhat afiyet sifa versin. Ailenizle hayırlı uzun yillariniz olsun.

  3. Değerli hocam ellerinize sağlık çok güzel hazırlamışsınız. Çıktısını alıp bütün öğrencilerime defter şeklinde dağıtacağım inşallah. Onlar için bu ramazanda güzel bir anı olarak yerini alacak inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir