Yazı kategorisi: Genel

Ramazan Günlüğü 2019

Bir yıl önce Ramazan için hazırlayıp paylaşmıştım. Bu sene de tarihi güncelleyip, iki sayfa daha ilave ederek yeniden paylaşıyorum. İnşaallah çocuklarımıziçin Ramazanı idrak ederken ibadet, dua vb konularda destekleyecek, ilerisi için de hatıra olarak saklayacakları bir materyal olur.

Günlüğün Kapağı


Onbir ayın sultanı Ramazana girmeden önce bir takım hedefler belirlemeli, uygulamaya çalışmalı ve tüm bunları da alışkanlık haline getirip diğer aylara da yaymalıyız.

Bu iki görseli yeni hazırladım ve günlüğe de ilave ettim. Ayrıca tek başlarına etkinlik olarak da kullanılabilir inşaallah.

PDF İndirme Linki:

Ramazan Günlüğü 2019” için 16 yorum

 1. Allah sizden razı olsun. Hayırınızı kabul etsin. Ne hoş,faydalı etkinler. Ne de guzel düşünmüşsünüz 😊 Hepimize istifade etmek nasip olsun inşaAllah:)

 2. ALLAH RAZI OLSUN MÜKEMMEL İÇERİKLER.BU TÜR DEĞERLİ YAYINLAR YA GÜNCELLENMEMİŞ YADA ORJİNAL OLMUYORDU.OKULUMUZUN BİR PANOSUNU YAPTIĞINIZ GÖRSELLERE AYIRDIK.ALLAH RAZI OLSUN

  1. Amin, inşaallah. Elimden geldiğince, vaktim oldukça yeni etkinlikler hazırlama gayretindeyim inşaallah. Hayra vesile olmak tek gayem inşaallah. Kıymet verip değerlendirdiğiniz için teşekkür ederim ☺️

 3. Hizmetiniz yerlerine ulaştı insallah.. biz seksen çocuğa ulaştık her birindeki heyecan ve Sevinç’i formanızı isterdim.allah ebeden razı olsun.

  1. Bunları duymak bile çok mutlu etti, dediğiniz gibi görebilmeyi de isterdim, Allah sizlerden de razı olsun, beni hayırda vesile kıldınız, sağolun ❤️

   1. Rabbim sizlerden razı olsun,calismalarinizda mufavvakiyetler nasip etsin..Bizlerle kıymet verip,paylaşmanız ayrıca çok güzel teşekkürler..

 4. Selamin aleykum,
  Cok guzel isler yapiyorsunuz, yurt disindan severek takip ediyorum Ramazan gunlugu cok guzel birsey,
  Aceba 2021 icinde guncellenekmidir?

  1. Aleyküm selam ve rahmetullah, Ramazan günlüklerini güncelledim ve tekrar yayınladım. Ana sayfada görüntüleyebilirsiniz inşaallah. Selamlar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir