Yazı kategorisi: Değerler Eğitimi, Etiketler, Pano Materyalleri

“Peygamberimi Çok Seviyorum” Yaka Rozeti

Uzunca bir aradan sonra heyecanla tekrar tasarım yapmaya başladım. Bazen durmak, soluklanmak iyi gelir. İnşaallah üretmeye, hayrımı sürdürmeye devam edebilirim. Allah (C.C) gayret, sebat ve heves nasip eylesin.

Mevlid kandili için yaka rozeti soran bir takipçim (Allah ondan razı olsun), farklı ve pratik ne yapabilirim soruma cevap oldu. Yarın yayınlamayı düşünüyordum. Ama çok şükür işler yolunda gidip dosya hazırlama aşamasında sıkıntı yaşamayınca dersten çıkar çıkmaz (on iki haftadır Klasik Hadis Metinleri okuyup çeviriyoruz. Muhterem hocamız Prof. Dr. Kemalettin Özdemir ile EDURESE Akademi çatısı altında, çevrimiçi derslerimiz çok verimli çok istifadeli geçiyor. Bahsetmesem olmazdı. Hatta bugün dönemin son dersini işledik ve Muvatta’dan seçilmiş hadisleri okuyup bitirdik hamdolsun. Allah (C.C) hayatımıza geçirebilmeyi nasip etsin.) siteme yüklemek için sayfamı açtım.

Her sayfada 9 adet rozet mevcut. Gramaj olarak kalın kağıda çıktı alabilir, lamine ederek sağlamlaştırabilir ya da kartona yapıştırdıktan sonra kesebilirsiniz. Kenarlarındaki kesik çizgiler kesim işinizi kolaylaştıracaktır inşaallah.

Ayrıca panolara da iliştirilebilir düşüncesiyle A4 sayfasında tek bir rozet olacak şekilde de dosya hazırladım. Kolay gelsin ..

PDF İndirme Linki:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir