Genel Pano Materyalleri

Miraç Kandili Bayrakları

Yapmam gerekenler, yapmak istediklerim ve rutinlerim arasında gayret edip hazırladığım bayrakları iki canlı ders, ödevlerim ve yemek telaşından sonra nihayet fırsat bulup yayınlamak için bilgisayar başına oturdum.

Sağ olsunlar, sevgili takipçilerim mektup ve mesajlarıyla çok destek oluyorlar. Özellikle beklentilerini ve memnuniyetlerini dile getirmeleri, ettikleri dualar şevkimi artırıyor, hamdolsun.

Bayrakları biraz daha klasik tarzda tasarladım. Umarım beğenirsiniz. Nasipse başka hazırlıklarım da olabilir. Takipte kalın 🙂

Dosya büyük olduğu ve indirirken zorlanabileceğinizi düşündüğümden kelime kelime bölerek yükledim. Bayraklar “mirac”, “kandili”, “mubarek”, “olsun” dosyalarını indirdiğinizde tamamlanacaktır.Her dosyada adındaki harfler bulunmakta.

Bu arada yayınladığım etkinliklerden haberdar olabilmek için siteye mail girmenizi öneririm. Böylelikle sosyal medyada gözünüzden kaçan yenilikler postanıza mesaj olarak gelir ve herkesten önce görmüş olabilirsiniz inşaallah.

Kandilimiz yazmak isteyenler için Z harfini da ayrı dosya olarak ekliyorum.

PDF İndirme Linki:

12 Comments

 • BEDİA ÇAKIR 7 Mart 2021

  Miraç kandili yazıları indiremiyorum sorun var galiba

  • Ayşegül Koç 8 Mart 2021

   Dosyalar büyük olduğu için indirirken zorlanabilirsiniz, uzunca beklemeniz gerekebilir 😌

 • Rabia 8 Mart 2021

  Yayınlarınızdan haberdar olmak isterim

  • Ayşegül Koç 8 Mart 2021

   “Bloğa e-posta ile abone ol” kısmına mailinizi girmeniz yeterli. Sistem yeni bir yazı yayınladığımda otomatik olarak postanız bildirim gönderecektir inşaallah.

 • Sevda GÜLER 8 Mart 2021

  Emeklerinize sağlık

 • Dilek Özışık 9 Mart 2021

  Teşekkür ederim hazırlıklar harika

 • sümeyye yastı 28 Mart 2021

  Çok güzel olmuş elinize sağlık sayenizde okullarımızda çeşit çeşit panolar oluşturabiliyoruz👏👏👏

  • Ayşegül Koç 29 Mart 2021

   Maşaallah, çok sevindim. Okulda pratik ve gösterişli pano hazırlamak için materyal bulmak gerçekten de işe yarıyor, ben de hazırladığım dönemlerden bunu biliyorum. Bu nedenle de faydalı olabileceğini düşünerek tasarlayıp üretiyorum inşaallah ☺️

 • Hülya Dinçer 19 Şubat 2022

  Hocam yaptığınız çalışmalar için öncelikle teşekkür ediyorum..Allah razı olsun..Cok istifade ediyoruz..Hocam miraç kandili bayraklarının renkli kısımlarının tamamını kırmızı yapmak istersek nasıl yapabiliriz..yardımci olursanız çok sevinirim..

  • admin 2 Mart 2022

   Amin, inşaallah. İlginiz için teşekkür ederim. Yorumunuzu geç gördüm kusura bakmayın. Çalışmalarımı grafik programda hazırlıyorum. Sonradan müdahale edip değişiklik yapmak sizin için pek mümkün olmaz bu nedenle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir