Yazı kategorisi: Pano Materyalleri

Mevlid Kandili Pano Çalışması

Geçen dönem İmam Hatip Lisesi’nde görev almıştım. Ramazan için pano hazırlıkları yapıp burada da paylaşmıştım. Takipçi arkadaşlardan çok geri dönüş aldım. Yaptıkları çalışmaları paylaşmışlar sağ olsunlar. Bu sene görev almadım ama yine de öğretmen arkadaşların kandil hazırlıklarında destek olabileceğini düşünerek bilgisayar başına geçtim.

Önce Muhammed (s.a.v) yazılı pano ortasına koyulabilecek büyük bir poster tasarladım. Farklı renkte zeminler kullandım. Posterler 8 parça A4 kağıdından oluşmakta.

This banner is available in English. “Mawlid Mubarak”

Dieses Banner ist auf deutsch erhältlich. “Frohes Maulid”

Bayraklara ilave etmek isterseniz tek olarak çıktı alabilirsiniz.

Sonrasında bir de mevlid bayrakları (banner) hazırladım. Bunların desenleri farklı olunca, poster de takım olsun diye bir poster daha hazırladım aynı desenden.

Ayrıca çocukların Peygamberimize (s.a.v.) duydukları sevgiyi, hakkında bildiklerini birer cümle ile yazıp panoya tutturabilecekleri mini kağıtlar (yine aynı desende 🙂 ) tasarladım.

Bu sene görev almadığımı söylemiştim, bu nedenle bittiğinde nasıl olacağını kestiremiyorum. Sizlerin ellerinden muhakkak güzel panolar çıkacaktır inşaallah. Yaptıklarınızı paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden kolay gelsin..

PDF İndirme Linki:

Mevlid Kandili Pano Çalışması” için 16 yorum

 1. Allah senden razı olsun hocam emeğine sağlık 💕Samsung Galaxy akıllı telefonumdan gönderildi.

 2. Bende sizi çok beğenerek takip ediyorum Yaptıklarınız çok çok güzel elinize emeğinize sağlık Allah razı olsun. Benim anasınıfım var haftasonları ders verdiğim almanyadayız bişeyler öğretebilmek çok daha zor sizin paylaşımlarınız yaptıklarınız bizlere çok yardımcı oluyor🤗🤗

  1. Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Yurt dışında da işe yarıyor olmak ayrı bir sevinç, misyonum İslama hizmet zira.. eğer destek olabilirseniz Almanca olarak da bazı etkinlikleri düzenleyip paylaşabilirim inşaallah.

 3. Çok teşekkür ederim, Allah razı olsun hocam.
  Kursumuz posterlerinizle süslenecek.
  Emeğinize sağlık.

  1. Merhaba, kontrol ettim ama sorun görünmüyor. Dosyaları tıkladığımda gem bilgisayar hem de telefona iniyor ve görüntüleniyor. Sizden kaynaklanan bir sorun olabilir. Başka bir bilgisayardan tekrar denemeniz mümkün mü acaba?

 4. Hocam Allah sizden razı olsun. Çalışmalarınızın hepsi harika maşallah barekallah. 💗

  1. Amin, inşaallah. Allah hayırlara vesile kılsın. Hayırlı çalışmalarımızı artırsın inşaallah. Teşekkür ederim güzel youmunuz için ☺️🌿

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir