Yazı kategorisi: Boyama Sayfaları, Etkinlikler, Hediye Paketleri

Mevlid Kandili İçin Hediyelikler

Mevlid Kandili için gül temalı hediye paketcikleri.. Dikiş dikerken rengarenk kumaşlarla oynamak, kalanlardan kırk yama tekniğiyle yeni ve renkli ürünler çıkarmak çok zevkliydi. Desenleri görünce aklıma kırk yama şeklinde tasarlamak geldi. Çıktı alıp paket haline getirdiğimde de güzel durdu. Siz ne dersiniz ☺️ takım olarak aynı desenden mini paketler de mevcut.. 🎁 yapılışlarına buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.


Ayrıca çocukların evlerine kandil hediyesi götürebilmelerine fırsat verecek bir etkinlik, masa ya da konsol üzerine koyulabilecek bir tarafında Muhammed (sav), diğer tarafında da salavat yazılı boyama hazırladım. Çocuklar severek yaptıkları etkinliklere çok kıymet veriyorlar ve değer verdikleri bu çalışmalarını da hediye etmeyi seviyorlar. Kandilin sevincini ve coşkusunu yaşamalarına, evlerine ailelerine hazırlayıp götürecekleri bu güzel hediyeyi boyamalarını sağlayarak destek olabilirsiniz inşaallah.

PDF İndirme Linki:

4-6 Yaş Kur'an Kursu activities for kids boyama cuma Değerler Eğitimi değerler eğitimi etkinlikleri dini eğitim dini materyal ev okulu evokulu evokulu materyalleri güzel ahlak Hadis homeschool iman islam islam for kids islamic coloring pages islamic education islamic education for kids islamic games islamic homeschool islamic homeschooling islamic printables for kids islami evokulu islami eğitim islami çocuk aktiviteleri islam ve çocuk muslim kids okul öncesi okul öncesi değerler eğitimi oyun preschool printables Quran ramazan sünnet Çocuk ve İslam çocuk çocuklara dini eğitim çocuklara etkinlik çocuklara hadisler çocuklar için dini etkinlikler çocuğumla etkinlikler üç aylar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir