Yazı kategorisi: Etkinlikler, Pano Materyalleri

Mevlid Kandili Hazırlıkları

Mevlid Kandili hazırlıkları başladı. Konuyla ilgili çok mesaj alıyorum, bu yüzden de şimdiye kadar hazırladığım tüm kandil çalışmalarını bu yazı altında toplayıp ulaşılıp kullanılmasını kolay hale getirmek istedim. İlgili resimlerin altındaki açıklamada bulunan “buradan” kelimesini tıkladığınızda PDF dosyalarının bulunduğu yazıya gideceksiniz. O sayfadan dilediklerinizi indirip kullanabilirsiniz inşaallah.

Kandil kutlaması için gül temalı bayrakları buradan indirebilirsiniz. İngilizce ve Almanca olarak da mevcut..

Öğrencilerinizin dilinden Peygamberimize (s.a.v.) duydukları sevgiyi, hakkında bildiklerini birer cümle ile yazıp panoya tutturabileceğiniz mini kağıtlara da yine buradan ulaşabilirsiniz.

Muhammed (s.a.v) yazılı pano ortasına koyulabilecek büyük bir poster tasarladım. Farklı renkte zeminler kullandım. Posterler 8 parça A4 kağıdından oluşmakta. A4 ebatı da mevcut. Buradan indiebilirsiniz.

Kart 1
Kart 2

Kart 1’in PDF dosyasına buradan, kart 2’ninkine de buradan ulaşabilirsiniz.

Boyama sayfasını buradan indirebilirsiniz.

Salavat Köyü
Canım Peygamberime (s.a.v.) Hediye

Salavât alışkanlığı kazandırmak için çocuklara teşvik edici bir etkinlik “Salavat Köyü” çalışmasına buradan, “Canım Peygamberime (s.a.v.) Hediye” çalışmasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Kandile çok az vakit kaldı ama aklınızda olup da uygulama fırsatı veya imkanı bulamadığınız fikirleri mesaj ya da mektup ile iletebilirseniz sizler için tasarlayıp herkesin kullanımına sunabilirim inşaallah. Bir sonraki yazımda da daha önce takvimler için tasarladığım mevlid konulu boyamaları A4 boyutunda hazırlayıp paylaşacağım inşaallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir