Yazı kategorisi: 2021, Genel

Geciken Aralık Takvimi

بسم الله الرحمان الرحيم

Bir süre mola verdikten sonra yeniden merhaba!

2017 sonlarında başladığım wordpress serüvenime giderek artan fiyat ve doların malum yükselişi ile çok külfetli olmaya başlamasından dolayı yeni hosting arayışı, sonrasında da sitenin taşınması telaşı ile kısa bir ara sonrası kaldığım yerden belki hayal ettiklerime daha yakın, inşaallah daha etkin bir şekilde devam ediyorum.

Bu süreçte yanımda olan, sitenin taşınması gibi hiç bilmediğim bir sürü teknik konu ile ilgilenen arkadaşlar sayesinde inşaallah hayır olduğunu umduğum bu mecrada paylaşımlar devam edecek. Allah onlardan razı olsun, gayret ve emeklerinin karşılıklarını iki dünyada da karşılarına çıkarsın inşaallah.

Aralık takvimini her ne kadar ayı yarılamış olsak da yayınlamak istedim. İnstagram sayfasından talep edenlere mail olarak göndermiştim. Yine de arşivde de bulunsun.

Yaklaşık altı haftadır çocuklara tecvit dersi veriyorum. Derslerimizde en az bir hadis okuyup öğreniyoruz. Bu hadislerden birisi de yeme adabıyla ilgiliydi. Takvim için de bu hadisi seçip resim tasarladım.

Bu arada, tüm öğrendiğimiz hadis ve ayetleri de paylaşacağım inşaallah. Panolarınızda veya evlerinizde çocuklarınıza hadis öğretirken kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

PDF İndirme Linki:

Geciken Aralık Takvimi” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir