Yazı kategorisi: Çizelgeler, Değerler Eğitimi, Etkinlikler

Yetişkinler İçin Ramazan Günlükleri

Çocuklardan sonra yetişkinler için hazırladığım günlükleri de güncelledim ve yeniden düzenledim. İçeriğini farklı dosyalardan dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz inşaallah. Günlüklerin iki farklı tasarımı bulunmakta. İlkini bugün paylaşacağım. Diğerini de nasip olursa yarın 🙂

Siteye mail girerek abone olup diğer site takipçilerine katılmayı unutmayın. Her etkinlikten öncelikle haberdar olma ve ayrıcalıklı paylaşımlara erişebilme fırsatını yakalayın..

Bu günlüğü oğlumla geliştirdik. Çocuklar için hazırladığım günlükler seçilmiş hadis ve duaları içeriyor. Ama büyükler kendileri okur, hatta günlüğü yazıp doldurmak için okumaya teşvik olur diye boş bıraktık. Oğluma daha farklı bir tasarım yaptım. Bu biraz dallı çiçekli oldu, her ne kadar ben bunu da kullanırım dese de 🙂

Yukarıdaki boş sayfaları her günün arkasına ileve edip daha kapsamlı bir günlük sahibi olabilirsiniz. Yazacak farklı şeyler olabilir..

Ramazana hazırlık için yapacaklarım, Ramazandan önce ben, Ramazandan sonra ben, Ramazan hedeflerim, Ramazan hedeflerimden gerçekleştirdiklerim ve Ramazan takvimi sayfalarını da günlüğünüze ilave edebilirsiniz.

Günlük içeriğini nasıl oluşturmak istiyorsanız ona göre indirme linkinin altındaki dosyalardan indirip hazırlayabilirsiniz. Dosyaları bölmemin sebebi hem grafik kalitesinden dolayı dosyaların büyük ve yüklenmesi zor olması, hem de farklı seçeneklerle kişisel günlüklerinizi oluşturma fırsatını vermektir.

Allah sağlıkla, huzurla, hakkını vererek Ramazan ayını eda etmemizi nasip etsin. Çalışmalarımızı da hayırlara vesile kılsın inşaallah.

PDF İndirme Linki:

Yazar:

Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Arapça Öğretmenliği mezunuyum. Yine aynı fakültede yüksek lisans yaptım. Yıllar sonra tekrar sınavlara girip Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nin önce İlahiyat, daha sonra da Çocuk Gelişimi bölümlerini bitirdim. Çeşitli kurslarda Arapça eğitmenliği, Diyanet İşlerine bağlı 4-6 Yaş Kur'an Kurslarında fahri öğreticilik ve özel okullarda Arapça öğretmenliği yaptım. Halen Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 4. sınıf öğrencisiyim. Evli ve üç çocuk annesiyim. Grafik tasarım, çocuklar için faaliyetler, dikiş, nakış, yemek, tezhip, ebru, hat gibi hobilerim var.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s