Yazı kategorisi: Boyama Sayfaları, Değerler Eğitimi

Üç Aylar..

Fransa’dan bir hoca arkadaşımın öğrencilerine uyguladığı ve güzel neticeler aldığı bir etkinliği grafik parogramda tasarlayıp yeniden hazırladım. Kendisine bu fikri verdiği için tekrar teşekkür ederim. İnşaallah hayra vesile..

 

En alttaki PDF linkini tıklayıp indiriyoruz, çıktı aldıktan sonra dilediğimiz gibi özelleştiriyor ve çocuğumuzun güzel davranışlarını post-it lere yazarak zarfın içinde biriktiriyoruz. Ramazan Bayramı’nda zarfı açıp yaptığı iyi davranışları okuyup ödüllendirebilirsiniz inşaallah.

malzemeler

hoşgeldin

 

For English:

holy months29632820_10156309709799533_1939503045_o

ahlan wa sahlan

هدف هذا النشاط هو: توعية الطفل بأهمية الأشهر الثلاثة و تسجيعه على الأعمال الحسنة. كتابة الأعمال الحسنة التي قام بها و جمعها في الظرف و يمكن أن تقدم جائزة في العيد الفطر.

 لتكن وسيلة للخير

29526511_10156309709644533_717535661_o

PDF İndirme Linki:

hoşgeldin

holy months

اهلا و سهلا

 

 

 

Yazar:

Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Arapça Öğretmenliği mezunuyum. Yine aynı fakültede yüksek lisans yaptım. Yıllar sonra tekrar sınavlara girip Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nin önce İlahiyat, daha sonra da Çocuk Gelişimi bölümlerini bitirdim. Çeşitli kurslarda Arapça eğitmenliği, Diyanet İşlerine bağlı 4-6 Yaş Kur'an Kurslarında fahri öğreticilik ve özel okullarda Arapça öğretmenliği yaptım. Halen Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 4. sınıf öğrencisiyim. Evli ve üç çocuk annesiyim. Grafik tasarım, çocuklar için faaliyetler, dikiş, nakış, yemek, tezhip, ebru, hat gibi hobilerim var.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s